Business Simulation Game

بهترین بازی های شبیه سازی کسب و کار: راه اندازی، سرمایه دار خیلی مهم، جنگ

Play Virtonomics video

راه اندازی شبیه ساز “کارآفرین”

شبیه ساز راه اندازی برای کارآفرینان مبتدی. بازی شبیه سازی کسب و کار واقع بینانه شما می آموزد اصول عملی مدیریت. هدف اصلی از این بازی های آموزشی است که به توسعه مهارت های مدیریتی و تجربه خود را در ایجاد یک کسب و کار موفق. Virtonomics شما کمک می کند خطرات ناشی از اشتباه مدیریت معمولی در کسب و کار واقعی خود را به حداقل برساند.

چرا نیاز کارآفرین به استفاده از یک شبیه ساز راه اندازی؟

آیا شما برنامه ریزی برای شروع کسب و کار خود را، اما شما فاقد دانش و تجربه کارآفرینی عملی؟یادگیری، تمرین و آموزش مهارت های کسب و کار خود را در یک شبیه ساز واقعی. این موثر تر از فقط یک تئوری یادگیری است.
آیا شما می خواهید برای محافظت از خود و شرکت از اشتباهات حساس و تلفات در مرحله رشد؟ما همه به طور موثر تنها از اشتباهات خود یاد بگیرند. درد می کند. اشتباه در یک شبیه ساز مجازی، نه در یک کسب و کار زندگی می کنند. آن بسیار ارزان تر است.
آیا شما می خواهید برای تست استراتژی خود را و مدل کسب و کار؟قبل از سرمایه گذاری و اجرای ایده های خود را در زندگی واقعی، آزمایش آن در یک شبیه سازی کسب و کار. به حداقل رساندن خطرات که تجربه کار با یک کسب و کار.


اگر پاسخ شما “بله” به هر گونه سوال، شما نیاز به استفاده از “کارآفرین” شبیه ساز. امروز آن است که در حال حاضر یک ابزار باید، باید برای هر موسس.


بازی آنلاین استراتژیک “کسب و کار و مافیا”

مرورگر چند نفره بازی استراتژی (PVP) برای خبره واقعی از هاردکور بازی اقتصادی در مورد کسب و کار، جاسوسان و مافیا! ماموران مخفی خود را و سرویس های امنیتی شرکت های بزرگ را در اختیار خود را به گسترده ترین زرادخانه از روش قانونی و غیر قانونی از رقابت.

بیش از 200 صنایع مختلف برای کسب و کار مجازی خود را. || ده ها تن از کشورها که در آن شما می توانید حزب سیاسی خود را ایجاد کنید و تبدیل به یک فرماندار یا رئيس جمهور. || سرویس مخفی خود. || امکان ترکیب با دیگر بازیکنان در یک شرکت یا مافیایی قبیله. || قدرتمند زرادخانه مبارزه با PVP برای حمله به رقبا و حفظ منافع خود را.


بازی آنلاین اقتصادی “Virtonomics سرمایه دار خیلی مهم”

هدف از این بازی هیجان انگیز اقتصادی است برای ساخت یک کسب و کار جهانی و کارآمد در محیط رقابتی است. شما دریافت می کنید سرمایه راه اندازی و توسعه شرکت مجازی خود را در سناریو خود را. منحصر به فرد این بازی در همه کاره بودن آن و آزادی کامل خود را از عمل:

شما می توانید یک شبکه توزیع ساخت. یا شما می توانید یک سرمایه دار بزرگ کشاورزی یا صنعتی تبدیل شده است. شما می توانید در فن آوری بالا و یا تحقیق تمرکز می کنند. شما می توانید برنامه ریزی شهری، مبارزه سیاسی و مدیریت عمومی است. ثروتمندترین انتخاب! شما فقط باید به استفاده از تمام فرصت به درستی، ساختن بزرگترین امپراتوری کسب و کار و در سراسر جهان!